Aktualności / Relacje

Zaproszenie na webinar

kwi 24, 2023 | Relacje

Szanowni Państwo,

Z wielką radością informujemy o organizacji II edycji Konferencji „Kompleksowe leczenie w Mózgowym Porażeniu Dziecięcym. Wsparcie dla Rodziców i Opiekunów”, która odbędzie się 20 maja br. w Kampusie Vizja Park w Warszawie (ul. Okopowa 59). Nasze wydarzenie ma na celu dostarczenie najlepszej wiedzy oraz umożliwienie dostępu do ekspertów z branży, którzy tym razem przedstawią perspektywę lekarzy ginekologów, pediatrów, neurologów, neonatologów, ortopedów, fizjoterapeutów, logopedów, psychologów oraz ortotyków.
W trakcie pierwszej edycji, która miała miejsce 5 listopada 2022 roku, wydarzeniu uczestniczyło 220 osób, w tym rodzice i opiekunowie pacjentów z MPD, fizjoterapeuci oraz specjaliści. Oprócz serii wykładów odbyły się konsultacje m.in. z fizjoterapeutami z Paley European Institute, ortotykami z Orthotic and Prosthetic Specialists Association oraz psychologami z Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.
W tym roku spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania i liczby uczestników, ponieważ skupimy się wokół wczesnej diagnostyki i wczesnej interwencji oraz ukażemy możliwości sportowej aktywności dla osób z MPD.
Chcemy zainteresować Państwa i Waszych podopiecznych tym wydarzeniem. Będzie nam miło, jeśli pomożecie nam dotrzeć z informacją do kolejnych osób. W załączniku przesyłamy materiały informacyjne – plakat oraz agendę.
Patronat nad wydarzenie objęli m.in. redakcja Puls Medycyny, integracja.org, niepełnosprawni.pl oraz Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom.
Jeśli zechcą Państwo udostępnić w Waszej placówce lub mediach społecznościowych czy stronie internetowej informacje o wydarzeniu, będziemy bardzo wdzięczni.
Oto również przykład postu, który mogą Państwo udostępnić wraz z wybranymi materiałami informacyjnymi.
„Chciałbym/-abym/Chcielibyśmy polecić Wam Konferencję „Kompleksowe leczenie w Mózgowym Porażeniu Dziecięcym. Wsparcie dla Rodziców i Opiekunów”, która odbędzie się 20 maja 2023 roku w Kampusie Vizja Park w Warszawie. To niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich, którzy na co dzień pracują z osobami z niepełnosprawnościami. Podczas konferencji będzie mowa o skutecznym kompleksowym leczeniu, wczesnej diagnostyce i wczesnej interwencji oraz o tym, jak aktywność sportowa może wpłynąć na poprawę jakości życia osób z MPD. Znajdziecie tam też wiele praktycznych porad i informacji, a także będziecie mogli odbyć indywidualne konsultacje z fizjoterapeutami, ortotykami oraz psychologami i poznać producentów różnych sprzętów do rehabilitacji. Jeśli jesteście zainteresowani/-e, zachęcam/y do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie Organizatora. Naprawdę warto wziąć udział w tej konferencji! Więcej informacji: https://chodzeibiegam.pl/konferencja-kompleksowe-leczenie-w-mozgowym-porazeniu-dzieciecym-cz-2/ ” 
Zapisy na Konferencję realizujemy za pomocą formularza online dostępnego na naszej stronie internetowej: https://chodzeibiegam.pl/konferencja-kompleksowe-leczenie-w-mozgowym-porazeniu-dzieciecym-cz-2/
A tutaj jeszcze link do filmu podsumowującego poprzednią edycję Konferencji: https://youtu.be/3srXcrOM2N0
Serdecznie zapraszamy!
Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami
Magda i Ola

P.S. Wydarzenie jest płatne, ponieważ nie mamy aż tylu Sponsorów, którzy pomogą nam sfinansować organizację wydarzenia. Zaproponowana kwota posłuży nam na pokrycie materiałów konferencyjnych oraz cateringu. Gdyby jednak stanowiła ona barierę dla Państwa podopiecznych prosimy o kontakt. Wierzymy, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie, aby umożliwić udział w Konferencji zainteresowanym.