Aktualności / Relacje

Wycieczka do Wrześni

lut 16, 2022 | Relacje

Wszystko wymaga wysiłku, żeby zobaczyć świat dookoła Nas. Szczęście mam, że widziałam wiele miejsc na świecie, ale jeszcze większym szczęściem jest dzielenie się z tym z fajnymi ludźmi, bo widząc ich uśmiech i ciekawość świata i możliwość dzielenia się emocjami to najpiękniejsze doświadczenie w życiu. Jak przystosowana jest Września dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami?
Źle nie jest i da się fajnie ogarnąć trasę. Muzeum Regionalne i szkoła, gdzie uczyły się dzieci i związana z tym historia strajku dzieci wrzesińskich?
No cóż schody do nieba.. nie weszliśmy.. ale wystarczy, że wejdziesz w uliczkę zobaczysz stare zdjęcia i pomnik rzeźbę Bronisławy- przywódczyni strajku wrzesińskiego i charakterystyczne rzeźby, później siup na rynek i dalej na najciekawszą ulicę Warszawską i stamtąd do pomnika i parku gdzie znajduje się Amfiteatr im. Anny Jantar i niedaleko hotel pałac w Opieszynie. Dziękuję Wam za współpracę i wsparcie, pokonujmy bariery i cieszmy się tym co widzą nasze oczy w Polsce, dookoła i na świecie. Kolejny wyjazd to Swarzędz, koszt malutki, a ile czeka nas emocji i atrakcji. Zamiast hot doszka, bilet do Swarzędza. Dajcie znać w komentarzu jak Wam się podobało i czy działamy turystycznie dalej.
Muchas gracias por todo.
Lucia:)