Otwarcie

Wspólny czas

27 października 2012 o godz. 18.00 rodzice skupieni wokół fundacji "Otwarcie" spotkali się w klubie Energetyk na imprezie tanecznej, którą sami sobie zorganizowali.

 27 października 2012 o godz. 18.00 rodzice skupieni wokół fundacji "Otwarcie" spotkali się w klubie Energetyk na imprezie tanecznej, którą sami sobie zorganizowali. Było nas 17 par, wyśmienitych tancerzy, którzy tego dnia zabrali z sobą przednie trunki i jadło oraz świetny humor. Bawiliśmy się długo, były tańce, sekretne rozmowy, dowcipy i nawet Rysiek poszalał z "wężem" na parkiecie. DJ Jurek umilał nam czas muzyką a Tomek "uwieczniał" nas na zdjęciach. Wszyscy Ci którzy z nami się nie bawili mogą tylko żałować.


Zasiedliśmy do stołów (ja robię zdjęcia- jeszcze).

 

stoły podzieliliśmy w stylu: prawy do lewego...

 

a pozostali goście szukają jeszcze lokalu w śnieżycy, która tego dnia nas nawiedziła. Ale nie odpuścili i dojechali

 

pierwsze tańce:

 

później tak równo już nie było

 

zawiązują się nowe znajomości...

 

oj, panowie macie zakaz „kręcenia” mi w głowie przez najbliższy rok!!!

 

panowie się integrują

 

i całe nasze grono:

i na zakończenie Ci od „czarnej roboty”, czytaj: organizatorzy- Ewa z Jurkiem

 

Poprzednia impreza taneczna odbyła się ponad 4 lata temu i sporo czasu musiało upłynąć aby ponownie zatęsknić za zabawą we wspólnym gronie, ale udało się.
Częściej mamy okazję wyjechać w towarzystwie samych mam na "damskie pogaduchy". Dwa lata temu byłyśmy w Gosławicach, gdzie wynajęłyśmy salę i domki nad jeziorem, każdy kto był  wtedy z nami wie, jak było nam to potrzebne. Wspólnie spędzony czas, zwierzenia, nocne rozmowy, suto zastawiony stół, oj rozwiązywałyśmy wtedy problemy  całego świata!
 
I fotka dla prasy...
 
W tym roku w lipcu byłyśmy w Mikorzynie, gdzie gościła nas Elka Tomiak- dziękujemy raz jeszcze. Wspólnie spędzony czas w gronie osób które doskonale się rozumieją jest dużo cenniejszy niż niejeden znany specjalista od terapii.
 
 
Jak zwykle objadam się ciachem...
 
 
Dziś już wiemy, że corocznie spotkamy się w gronie mamusiek oraz ponownie zorganizujemy wspólną zabawę taneczną. Integrować się będziemy dla poprawy zdrowia psychicznego, prawda?
 
Kochani, tylko nie krzyczcie na mnie (głośno) za te zdjęcia...
ale możecie pisać prośby o udostępnienie zdjęć na @
 
pozdrawiam Was wszystkich ciepło
ewa dubanosow