Otwarcie

Piknik w Pradolinie

Bardzo dziękujemy wszystkim, wolontariuszom oraz osobom, które pomogły nam w zorganizowaniu pikniku.

Podopieczni, ich bliscy, wolontariusze oraz przyjaciele Fundacji na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „ Otwarcie” 8 czerwca 2013 spotkali się po raz kolejny na pikniku rodzinnym w Gospodarstwie Agroturystycznym Pradolina. A pogoda tego dnia była piękna…
Na wszystkich zarówno małych i dużych przygotowano szeroki wachlarz atrakcji. Czekały między innymi dmuchane zamki, huśtawki, można było strzelić z łuku, pojeździć konno a nawet samemu zrobić swoją ulubioną pizze. Czas umilała także Pani animator, która zachęcała nas do zabawy.
Dodatkową atrakcją był wóz strażacki, który przybył na naszą imprezę. Syreny, światła i lanie wodą to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowała dla nas straż. Każdy mógł przeobrazić się w ulubioną postać z bajki podczas malowania twarzy.
Następnym punktem programu było przedstawienie w języku angielskim wykonanym przez naszych podopiecznych oraz wolontariuszy pt. „Mamma Mia”.
Nie zabrakło także przekąsek: grillowane kiełbasy, męso, pieczone ziemniaki oraz przeróżne sałatki. Rodzice i przyjaciele podzielili się z nami swoimi zdolnościami kulinarnymi, więc mieliśmy okazję zajadać się wspaniałymi ciastami.
O podkład muzyczny podczas pikniku dbał dj Karol, puszczając hity lata przy których wszyscy dobrze się bawili. Był czas na wspólną zabawę, na rozmowy, na zapoznanie się, wypicie kawy i … plany na następny rok!
Bardzo dziękujemy wszystkim, wolontariuszom oraz osobom, które pomogły nam w zorganizowaniu pikniku.


Piknik - współfinansowany ze środków miasta Konina  zrealizowany został w ramach projektu "Żyj Aktywnie - piknik rodzinny"


Wsparli nas:

-  Okregowa Spółdzielnia Mleczarska w Koninie
Prezes: Tadeusz Wojdyński
ul. Poznańska 72
 
-  Targowisko Miejskie Konin
ul. 11 Listopada 7a
 
- Targowisko Stary Konin
 
- Przedszkole „KOSMATEK”
Dyrektor: Dorota Strzelczyńska
 Ul.Kopernika 14
 
- Drewniak-Plus
Włascicielka: Cecylia Szczap
Ul. Makowa 4, Konin

- Detektyw Janusz Szumiński
Ul. Królowej Jadwigi 17, Poznań
 
- Cukiernia  " Dalen"
 ul. Półwiejska 1, Konin
 
- Cukiernia  „Wypieki Świata”
Ul. Al. 1 Maja18, Konin