Aktualności / Relacje

Otwarciaki

mar 18, 2020 | Relacje

Przechodzimy z działalnością Klubu Wsparcia w wersję on line.

Grupa jest prywatna, by zapewnić jej członkom pewną intymność, jednak jeśli ktoś z Was, naszych podopiecznych, wolontariuszy, czy sympatyków, jeszcze do niej nie dołączył, a chciałby spędzić z nami ciekawie najbliższe tygodnie – zapraszamy! Grupa prywatna OTWARCIAKI. Co tam robimy? Będziemy rozmawiać, polecać zdrowe przepisy wzmacniające odporność, wrzucać inspirującą muzykę, polecać wartościowe filmy, czytać książki, podrzucać pomysły na spędzanie czasu aktywnie m.in. ćwicząc, czy tworząc. Pojawią się też konkursy dla naszej społeczności, aktywujące do działania! Już dziś popołudniu wleci pierwszy. Internet jest tworem niejako żywym, więc mimo założonego planu nasza aktywność będzie uzależniona od członków grupy, jej potrzeb i propozycji. Karola i Lucy są też dostępne pod telefonami i na messengerze, jeśli chcecie pogadać – dzwońcie!
We wtorki jak zawsze będzie można porozmawiać z panią psycholog Kasią, również w formie on line lub telefonicznie – chętnych zapraszamy do kontaktu. W czwartek popołudniu wrzucimy na grupę live z zajęciami z języka angielskiego.

Tutaj będzie nas znacznie mniej, choć będziemy działać on line zdecydowanie intensywniej niż kiedykolwiek! Potrzebujesz z nami pobyć – daj znać. Pozdrawiamy cieplutko