Otwarcie

CELE STATUTOWE

Rada Fundacji 

  • Wojciech Pluta-Plutowski
  • Stanisław Piguła
  • Krzysztof Pawlak


Zarząd Fundacji 

 
Dariusz Loch – Prezes Zarządu

Urszula Łącka – Wiceprezes Zarządu

Ewa Dubanosow – Członek Zarządu

Natalia Jaskulska – Członek Zarządu

Joanna Czarnecka – Członek Zarządu

 
 

Dariusz Loch – Prezes Zarządu
Najlepszy mój wybór życiowy to żona Barbara. Najbardziej udała mi się córka Weronika – obecnie już studentka.
Lubię ludzi, czasem zmiany i wyzwania, a najbardziej wakacje. Hobby – sport i podróże.

Telefon kontaktowy: 666368312
E-mail: dariusz.loch@otwarcie.pl

Urszula Łącka- członek zarządu Fundacji Jestem zodiakalnym Bliźniakiem, a osoby z tego znaku są ruchliwe i ciekawe świata, lubią nowe wyzwania. Nie lubię rutyny i nudy. Dobrze czuję się w miejscach, gdzie spotykają się różni ludzie i coś się dzieje. Odpoczywam w ruchu, najchętniej na górskich szlakach.

Telefon kontaktowy :696568769

Ewa Dubanosow – członek zarządu Fundacji
Pochodzę z Konina i bardzo lubię swoje miasto. Jestem konsekwentna, wymagająca, uczciwa i tego samego oczekuję od innych ludzi.
Wspólnie z mężem, wychowujemy dwóch synów: Dawida i Bartka. Bartek urodził się z zespołem Downa – to wtedy życie nabrało innego wymiaru.
Uwielbiam aktywnie spędzać czas jak również czytać dobrą książkę siedząc w bujanym fotelu w zaciszu domu. Moją pasja jest ogród, ciągle nadaje mu nowy wygląd przycinając kilkuletnie rośliny, dosadzając nowych i wplatając miejscami architekturę ogrodową. Amatorsko zajmuję się także uprawą storczyków i marzę o wyprawach do ich naturalnych siedlisk.
Lubię zwierzęta, więc mieszkają z nami dwa psy: foksterier zwany Koka, golden retriever , kot o imieniu Tri, żółtozielona papuga, żółw wodny, dwa chomiki i szczur – ilość zwierząt w naszym domu systematycznie się zmienia…na więcej.
Przyziemne marzenie? by niepełnosprawne dzieci miały dostęp do systematycznej, ukierunkowanej i celowej terapii, by w wieku dorosłym te nasze skarby mogły podjąć pracę w której będą się realizować, a obcy człowiek to doceni.

Telefon kontaktowy: 694-450-531
E- mail : dubanosow.ewa@wp.pl
Natalia Jaskulska – członek zarządu Fundacji
Wolontariuszka Fundacji, współpracująca z Fundacją od początku jej istnienia. Pomysłodawczyni akcji „Moda dla Każdego”. Do niedawna koordynator wolontariatu fundacji. Z zamiłowania i zawodu anglistka. Przygodę z wolontariatem rozpoczęła w Fundacji „Mielnica”, potem w Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka „Podaj Dalej”. Działając w Fundacji „Podaj Dalej zdobyła doświadczenie w dziedzinie pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych pracując w trakcie ich realizacji jako tłumacz języka angielskiego. Doświadczenie to staram się wykorzystać w codziennej pracy  w  Fundacji „Otwarcie”.

Telefon kontaktowy : 694-450-254
E-mail : natalia.jaskulska@otwarcie.pl