Aktualności / Relacje

Koncert pełen miłości

maj 8, 2023 | Relacje

Szalonym, wesołym tańcem zakończył się koncert ,,Full of Love”. Jego kolejną edycję zorganizowali Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie oraz Fundacja Otwarcie. Impreza jest związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych

Koncert był wyjątkowy, bo zaangażowane są w niego wyjątkowe stowarzyszenia, fundacje, osoby. W tym roku MDK gościł: Fundację Otwarcie, Fundację im. P. Janaszka ,,Podaj dalej” , Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem „Gepetto” oraz Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Koninie. Dzieci i młodzież mogły brać udział w licznych zabawach przygotowanych przez NGO-y.

Na scenie zaprezentowali się: poeta Henryk Jankowski oraz Kaja Pawłowska i Karolina Pordąb z Fundacji Otwarcie. Oprócz tego mogliśmy posłuchać żywiołowych Wojowników Światła z MDK z ich jedyną w swoim rodzaju prowadzącą Sylwią Dziardziel. Na koniec wystąpił zespół Szumni. W trakcie koncertu organizowane były liczne konkursy z nagrodami.

W holu MDK stanęły stoiska z rękodziełem i obrazami podopiecznych PSONI,  natomiast o różne pyszności zadbały panie z KGW Lisiec Mały. Pojawił się również Lisek Fundacji Podaj Dalej,  który mówił o sztuce pomagania.

Całość zakończył gorący taniec i pyszny tort przygotowany przez firmę Kamilove.

Dziękujemy wszystkim za udział w koncercie i widzimy się za rok !

Fot. Mirosław Jurgielewicz oraz Małgorzata Insiak