Otwarcie

Ach, co to był za piknik

Bądź aktywny – piknik rodzinny z Fundacją „Otwarcie”

 Jak co roku, osoby z niepełnosprawnością i ich rodziny, wolontariusze oraz przyjaciele Fundacji „Otwarcie” spotkali się w Gospodarstwie Agroturystycznym Pradolina na rodzinnym pikniku.Dla przybyłych gości przygotowano szeroki wachlarz atrakcji. Można było poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinach, spróbować jazdy konnej,  zrobić swoją ulubioną pizzerkę, brać udział w wielu zabawach, grach i konkursach prowadzonych przez animatora i tańczyć do upadłego w gorących rytmach muzycznych.

Nie zabrakło także przekąsek: grillowane kiełbasy, pieczone ziemniaki oraz przeróżne sałatki. Mieliśmy okazję skosztować wspaniałych ciast przygotowanych przez rodziców, wolontariuszy i przyjaciół Fundacji.
Był czas na wspólną zabawę, na rozmowy, poznanie się, wypicie kawy i … plany na następny rok!
Bardzo dziękujemy wszystkim, osobom, które pomogły nam w zorganizowaniu pikniku!
Wsparli nas także: Dalen sp.j. PW. Fijałkowski, Piaskowski; Piekarnia Jaśmin- Jan Nawrocki i Spółka, Sp.J.; EuroCash- Konin; Fermintrade Sp. z o.o.;  ABC. Sklep Spożywczy Iza Falkowska (Chorzeń); Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Koninie; "Okazja" Firma Wielobranżowa Dawid Ćwięk.

Dziękujemy Marice Sypniewskiej za zdjęcia!!!!!

 

Piknik - współfinansowany ze środków miasta Konina  zrealizowany został w ramach projektu "Bądź aktywny”  – rodzinny piknik sportowo-rekreacyjny.