Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa . 2014-02-01 15:27.

 Witam,
Zbliża się 21 marzec- światowy Dzień Osób z zespołem Downa.
Pragnę pokazać Wam, jak w tym roku wypromowano ten dzień na Świecie. Po raz drugi udało się stworzyć coś ponad kontynentalnie, znów powstał film dotyczący tego święta:
Zapraszam do obejrzenia filmu pt. „Wpuść nas –chcę się uczyć”
http://www.ds-int.org/let-us-in-i-want-to-learn
 
            Nasza Fundacja również po raz czwarty bierze udział w promowaniu tego święta, gdyż spora grupa naszych podopiecznych to właśnie osoby z zespołem Downa.
W roku poprzednim mieliśmy wystawę „To co nas różni niech nas nie dzieli” w CH Ferio oraz kolejne już spotkanie w Fabryce Wrażeń.
 
W tym roku zapraszamy wszystkich podopiecznych Fundacji „Otwarcie” i ich rodzinydo wspólnej zabawy w Fabryce Wrażeń dnia 24 marca w godzinach 9.00 – 12.00 – cała „fabryka” dla nas!
Jednocześnie pragniemy zaprosić wszystkie osoby spoza naszej Fundacji z dodatkowym chromosomem do przyłączenia się tego dnia do spotkania z nami w Fabryce Wrażeń.
Zapraszamy na fajną zabawę z udziałem animatorów FW, atrakcje jakie oferuje obiekt, na kawę, coroczny smaczny i piękny tort, na fontannę czekoladową, kręgle i bilard dla młodzieży ( wszyscy chętni mogą się podzielić tego dnia swoimi zdolnościami cukierniczymi – zjemy wszystko co Państwo przyniosą).
Sądzę, że atrakcji będzie wiele, a my rodzice- znów spotkamy się w miłym gronie, nawiążemy nowe znajomości, powspominamy.
Z przyczyn organizacyjnych proszę osoby chcące wziąć udział w spotkaniu o kontakt tel. lub sms (proszę podać nazwisko i ilość osób) 694 450 531 – dziękuję.
            Oczywiście 21 marca również włączymy się w kampanię na rzecz osób z zespołem Downa ale o tym dowiecie się Państwo właśnie tego dnia na stronie naszej fundacji oraz z informacji konińskich mediów.
 
 
Pozdrawiam ciepło
Dubanosow Ewa