Fundacja Otwarcie tańczyła na PIRANI

Fundacja Otwarcie tańczyła na PIRANI. 2017-09-17 13:04.

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Festiwalu PIRANIA. Z całego serducha dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w wyjątkowy sposób dziękujemy Mateuszowi, który koordynował próby i występ. Ponadto po występie skreślił kilka wzruszających słów, oto one:

,,Moi Kochani z Fundacja Otwarcie!
Dziękuję Wam z całego serducha za dzisiejsze tańce podczas Festiwal Ognia Światła i Pirotechniki PIRANIA Edycja II 
Dobrze wiecie, że jesteście niesamowici, a dziś dodatkowo jeszcze piękniejsi! Emanowaliście taką energią, której niejeden by pozazdrościł, o której by marzył. Cudownie patrzyło się na Was ze sceny zarówno przed nią, jak i z osobna na niej! 
Jestem z Was dumny i czynię niskie pokłony w Waszą stronę! Po raz kolejny uświadomiliście mi, jak szalenie kocham z Wami pracować, jak bardzo Was kocham!
Za nami sporo wspólnej pracy, wspólnych występów, tańców, pamiętacie je? Nigdy mnie nie zawiedliście! Wdzięczności nie będzie końca! 
JESTEŚCIE CUDOWNI!
P.S. Wybaczcie mi, proszę, moją sztywną konferansjerkę. Ale... Gdy zobaczyłem Was tam, na dole, z uśmiechami na twarzy i gotowością do działania, a przede wszystkim RAZEM, łezka mi się zakręciła w oku... I już na początku chciałem Wam wszystkim dziękować, przed rozpoczęciem naszego show. To był bodziec, który dodał mi odwagi, zniwelował tremę, znak, dzięki któremu czułem, iż jesteście częścią mnie, ile właśnie wam zawdzięczam!
P.P.S. Dziękuje również za ogrom pracy włożony podczas prób, przygotowań do tego wydarzenia. Za zorganizowanie, zaangażowanie, punktualność, chęć współpracy i w końcu za cierpliwość. Wiem, że czasami ciężko ze mną wytrzymać, zwłaszcza kiedy jest robota do zrobienia
Z wyrazami nieskończenie wielkiej wdzięczności,
JA"